Międzyinternacki Turniej Piłki Siatkowej

     W dniu 20.05.2014 r. na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół Nr 1 im. KEN w Szczecinku odbył się Międzyinternacki Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorem turnieju był nasz internat. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: Internatu przy Zespole Szkół Nr 1, Internatu przy Zespole Szkół Nr 2 oraz Internatu przy Zespole Szkół Nr 5.

     Nasz internat reprezentowały następujące osoby: Agata Michnowicz, Damian Jastrowski, Tomasz Ogrodziński, Adrian Dzieciątkowski, Tomasz Dąbek, Karol Ziemba i Łukasz Gajewski. Turniej rozegrany został w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie – animator „Orlika” Paweł Firaza oraz wychowawca Patryk Zaborowski. W pierwszym spotkaniu nasza drużyna pokonała 2:0 zespół Internatu przy Zespole Szkół nr 2.

     W drugim meczu popularny „Mechanik” również pokonał drużynę z „Maja”. O pierwsze miejsce ubiegała się więc nasza reprezentacja oraz zespół „Mechanika”. Po wyrównanym spotkaniu obfitującym w ciekawe zagrania zwyciężyliśmy 2:0. Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Internat przy Zespole Szkół Nr 1

II miejsce – Internat przy Zespole Szkół Nr 5

III miejsce – Internat przy Zespole Szkół Nr 2

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w kolejnym, ale już ostatnim w tym roku szkolnym spotkaniu sportowym. Do zobaczenia we wrześniu!

Opiekunowie sekcji sportowej:

M. Szubert

P. Zaborowski