W i Poza Ekranem – Podsumowanie

Turniej „W i Poza Ekranem” odbył się w dniach 11-13 lutego 2015 roku, w Zespole Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej. Do wyboru była rozgrywka w dwie bardzo popularne obecnie tytuły, jakimi są Fifa 15 oraz League of Legends. Do pierwszej gry przystąpiło 56 uczestników a do drugiej 32 drużyny po 5 zawodników, co daje nam 160 graczy. Szacujemy, że łącznie z widownią odwiedziło nas prawie tysiąc osób!

gora

Po dwóch dniach zmagań zawody w Fifę wygrał uczeń ZS3 Piotr Hołownia w nagrodę otrzymał bon o wartości 300 zł do PComputer oraz grę Fifa. Miejsce drugie zajął uczeń naszej szkoły Szymon Szczepanek i wygrał bon o wartości 200 zł do PComputer. Trzecie miejsce zajął kolejny uczeń naszej szkoły Grzegorz Małachowski, za co otrzymał bon o wartości 100zł do PComputer. Wszyscy wyżej wymienieni otrzymali dodatkowo całodniowy karnet wstępu na wyciąg nart wodnych w Szczecinku i różne gadżety od sponsorów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Największą atrakcją okazał się turniej LoLa. Naszymi faworytami była drużyna „Dwóch na bananie” z naszej szkoły, oraz Arusie Gaming z I LO. Jednak obie drużyny odpadły w ćwierćfinale. Po 3 dniowych zmaganiach najlepsza okazała się drużyna „Better Nerf Shyvanna”, za co otrzymała dla każdego uczestnika Słuchawki JBL e30, myszki A4Tech Bloody. Drugie miejsce zajęła drużyna „Tomek szuka Męża”, a każdy zawodnik otrzymał Słuchawki Fatal1ty, JBL clip i głośnik bezprzewodowy. Miejsce trzecie zajęła drużyna „Gimbus.Pro” za co każdy uczestnik otrzymał Podkładki A4Tech Bloody oraz myszki bezprzewodowe. Podobnie jak w przypadku Fify każdy zawodnik z podium otrzymał całodniowy karnet wstępu na wyciąg do nart wodnych w Szczecinku oraz różne gadżety od sponsorów.

Lol

Cały turniej przyniósł wiele wrażeń, uczniowie chętnie zostawali do późnych godzin, aby oglądać rozgrywki. Największym zaskoczeniem okazała się drużyna „Better Nerf Shyvanna”. A gracze drużyny „Tomek szuka męża” okazali się jednymi z najmłodszych uczestników. Z tego wynika, że nie liczy się wiek a umiejętności.

wygrani

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się zorganizować taki turniej a tymczasem GL & HF!

wipe