Wycieczka do Pragi

W dniach 12 – 14 czerwca grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się na pełną wrażeń wycieczkę. Zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc m.in. Zamek Książ w Wałbrzychu, Palmiarnię, czy Osówkę – podziemne miasto. Jednakże głównym celem naszej wycieczki była Praga, która zachwyciła nas cudowną architekturą, wspaniałą atmosferą i niepowtarzalnym klimatem. Mieliśmy okazję poznać najciekawsze zabytki, spróbować lokalnej kuchni oraz zachłysnąć się urokiem miasta. Jeden z naszych uczniów miał również możliwość wykazać się talentem w grze na fortepianie. Zwieńczeniem dnia był widowiskowy pokaz kolorowych fontann poruszających się w rytm muzyki Michaela Jacksona. W drodze powrotnej odwiedziliśmy skalne miasto Adrspach, gdzie podziwialiśmy piękno natury. Podczas wycieczki wszyscy świetnie bawiliśmy się, poznaliśmy nową kulturę i na pewno ten wyjazd zostanie na długo w naszej pamięci.

[Not a valid template]