Zorientowany Matematyk – wyniki

19 września odbył sie konkurs Zorientowany Matematyk. To już szósta edycja konkursu w którym udział wzięło prawie czterystu uczniów szczecineckich szkół. Walczyli oni o podium w czterech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum i technikum.

Wyniki konkursu:

Wyniki szkoła podstawowa Wyniki technikum
Wyniki gimnazjum Wyniki liceum

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie ale szczególne podziękowania należą sie dwóm uczestnikom : Agacie Samborskiej i Krzysztofowi Mikołajczykowi za pomoc udzieloną uczestnikowi w trakcie trwania konkursu 🙂

Za pomoc w przygotowaniu i realizacji konkursu dziękujemy naszym sponsorom: Starostwu Powiatowemu, Nadleśnictwu Szczecinek, firmie Kronospan (za mapę), BUL za pomoc w wytyczeniu tras w lesie i przygotowanie mapy, piekarni Smak Pomorski,OSiR, PODIMED za opiekę medyczną, Straży Miejskiej za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem oraz Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu za użyczenie obiektu i przygotowanie ciepłego posiłku dla uczestnikó oraz  wszystkim, którzy pomagali w organizacji i przeprowadzeniu konkursu a szczególnie uczniom i nauczycielom „Ekonomika”.

Zapraszamy JUŻ ZA ROK!!!

[Not a valid template]

W imieniu organzatorów
Dorota Dorożyńska i Monika Szymańska