W i Poza Ekranem #2

W dniach 27-29 stycznia 2016r. odbyła się druga edycja turnieju W i Poza Ekranem. Jego pomysłodawcami jak i wykonawcami są uczniowie naszej szkoły, którzy pracowali nad imprezą od wielu miesięcy. Sami przygotowali atrakcje, nadzorowali przebieg imprezy oraz pozyskali sponsorów, bez których to przedsięwzięcie by się nie udało.

W turnieju przygotowanym przez 40 uczniów wzięło udział około 200 graczy, a łącznie z widzami było nas blisko 1000 osób! Oprócz głównych rozgrywek w „Counter-Strike: Global Offensive” odbyły się dwa poboczne turnieje w „Hearthstone: Heroes of Warcraft” (27.01) oraz „FIFA16” (28-29.01).

Do turnieju „Counter-Strike: Global Offensive” zgłosiło się 30 drużyn, z których w drodze eliminacji (12-18.01) w trybie on-line zostało wyłonionych 16 zespołów. Wzięły one udział w rozgrywkach na żywo. Po trzech dniach zmagań pełnych emocji i niespodzianek, zwycięzcą została drużyna EUFORIA, drugie miejsce zdobyło MEGITSUNE, a trzecie Ekipa z Passerati.

W turnieju „FIFA16” na podium stanęli kolejno: Łukasz Korkus, Kacper Palusiński oraz Grzegorz Tarasewicz; a w „Hearthstone: Heroes of Warcraft” byli to Michał Żuk, Krzysztof Kosierkiewicz i Adam Szreder.

Oprócz rozgrywek, na graczy oraz widzów czekało mnóstwo innych atrakcji: strefa gier retro, gdzie można było zagrać w takie tytuły jak „Doom”, „Pac-man” czy „Super Mario Bros.”, strefa gier planszowych i karcianych, a także konkursy z nagrodami.

Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie oraz ufundowanie nagród: Gawex Media, Starostwu Powiatowemu w Szczecinku, CANAL+, Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Old School of English, Auto Szkole „Omega” s.c. Szczęsny-Celej, PHU PComputer, Muzeum Regionalnemu w Szczecinku, Szczecinek Games, Szczecineckiemu Klubowi Fantastyki, serwisowi Pukawka.pl oraz PiPiPizza.

Dziękujemy również naszej Pani Dyrektor oraz Gronu Pedagogicznemu!

[Not a valid template]