I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt

W dniu 25.10.2016 r. w hali sportowej ZSS w Szczecinku zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady 2016/2017. Podczas zawodów znakomicie spisała się reprezentacja naszej szkoły zdobywając I miejsce.

Nasze zawodniczki pokonały drużynę Zespołu Szkół Nr 6 wynikiem 5:3, a także zdecydowanie wygrały z I LO im. Ks. Elżbiety wynikiem 4:0. Najlepszą zawodniczką turnieju została uznana uczennica naszej szkoły – Paulina Szawioło. Nasza reprezentacja będzie reprezentowała powiat szczecinecki w dalszych rozgrywkach na szczeblu regionalnym.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku

II miejsce – Zespół Szkół Nr 6 im. St. Staszica w Szczecinku

III miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku

Skład reprezentacji naszej szkoły:

 1. Bakalarz Sandra II S
 2. Brajer Aleksandra III C
 3. Budziszewska Martyna I S
 4. Chrapkowska Agata I S
 5. Cupa Klaudia I B1
 6. Czapla Daria III B
 7. Dworzańska Barbara III A
 8. Findling Weronika I TOR
 9. Gurtatowska Julia II B
 10. Mądrawska Natalia I B2
 11. Mita Pamela I S
 12. Szawioło Paulina II S
 13. Zapalska Ewelina III D
 14. Żelazna Aleksandra II B

Opiekunowie: Agnieszka Sojka, Jolanta Biernacka

[Not a valid template]