Rusza nowy projekt z SAPiK : powstanie quest – aplikacja dla Szczecinka!

Z początkiem nowego miesiąca nasi uczniowie postanowili podjąć się nowego wyzwania. 01.12.2016r. grupa młodzieży z klas drugich (profil politechniczny i medyczny), uczęszczająca do naszej szkoły, rozpoczęła współpracę z Samorządową Agencją Promocji i Kultury.Końcowym efektem ich pracy będzie zaprojektowanie aplikacji na telefon komórkowy, działającej na zasadzie Questingu. Taka forma rozrywki w połączeniu z poznawaniem naszego miasta  będzie niezwykłą atrakcją dla przyjezdnych, ale również ciekawą zabawą dla mieszkańców.
Czy uczniom uda się zamienić miasto w planszę po której poruszają się gracze? Pierwsza odsłona questa planowana jest na 21 marca. Trzymamy mocno kciuki!
Martyna Staniul – uczestnik projektu

img_0763

img_0766