TYTUŁ „WOLONTARIUSZA ROKU 2016” DLA NATALII BOJKO, WYRÓŻNIENIE ZA DZIAŁALNOŚĆ WOLONTARIATU DLA SZKOŁY!

01 grudnia 2016 r., wręczone zostały nagrody i wyróżnienia w Konkursie „Wolontariusz Roku 2016”, którego głównym patronem jest Burmistrz Miasta Szczecinek, Jerzy Hardie – Douglas.
Zaszczytny tytuł „Wolontariusza Roku” w kategorii młodzieżowej otrzymała uczennica klasy II s LO, Natalia Bojko. Została ona nominowana jako członek Szkolnego Klubu Wolontariusza, za całokształt pracy w zakresie wolontariatu.


Natalia jest zawsze tam, gdzie jej potrzebują. Od kilku lat wspomaga wiele akcji, jarmarków, pracuje zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi. Nawiązała wiele kontaktów, między innymi z podopiecznymi Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „ATUT” oraz z młodszym rodzeństwem w ramach projektu „Starszy Brat, Starsza Siostra”.
Wyróżnienie dla Zespołu Szkół nr 1 im. KEN za całe zaangażowanie w organizację wolontariatu odebrała pani Natalia Warzyńska, koordynatorka Szkolnego Klubu Wolontariusza. To wyróżnienie dla całej młodzieży zaangażowanej w szkolny wolontariat, który w ostatnich latach bardzo rozkwitł 🙂
Serdeczne gratulacje również dla Martyny Staniul z klasy II b LO, która otrzymała wyróżnienie z nominacji 13. Czarnego Szczepu im. Zawiszy Czarnego.

GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

[Not a valid template]