Praktyki w Londynie

W naszej szkole realizowany jest projekt europejski finansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) – Europejskie praktyki zawodowe – szansa na rozwój osobisty i podniesienie umiejętności naszych uczniów.

W ramach projektu jeszcze w styczniu tego roku grupa 12 uczniów z klas trzecich i czwartych z trzech typów technikum- technikum organizacji reklamy, technikum ekonomicznego oraz technikum informatycznego wyjedzie na dwutygodniowe praktyki do Londynu, gdzie będzie podwyższać swoje kwalifikacje, zdobywać cenne doświadczenie oraz szlifować język angielski w tamtejszych firmach. Druga grupa uczniów wyjedzie również do Londynu w przyszłym roku szkolnym. Przelot, zakwaterowanie u rodzin brytyjskich oraz wyżywienie uczniów są finansowane całkowicie ze środków unijnych.

15935688_1830602707178829_1659774497_n