Wybory Miss i Mistera Internatów 2017

2 lutego 2017 r. w naszym internacie odbyła się cykliczna impreza „Wybory Miss i Mistera Internatów”. W wyborach wzięła udział młodzież z internatu Zespołu Szkół im. Oskara Langego w Białym Borze, internatu Zespołu Szkół im. Warcisława IV w Szczecinku oraz naszej placówki.

Kandydaci na Miss i Mistera zaprezentowali się w strojach codziennych, sportowych i wieczorowych, pokazując przy okazji swój talent oraz sprawność fizyczną.

W przygotowanym specjalnie na tę okazję quizie kandydaci mogli wykazać się zarówno poczuciem humoru, jak i inteligencją. Wieczór uświetnił występ zespołu muzycznego oraz kabaretowe wystąpienia Mileny Fiszki Borzyszkowskiej.

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwały dwie komisje.

Miss Internatów 2017 została Paulina Szczygielska z internatu Zespołu Szkół im. KEN w Szczecinku. Miss Publiczności została Karolina Onisk, reprezentująca również nasz internat. Misterem Internatów 2017 został Michał Hryniewicz z internatu Zespołu Szkół im. O. Langego, a Misterem Publiczności został Paweł Nawrocki z internatu Zespołu Szkól nr 1 im. KEN.

Po ceremonii koronacyjnej i wręczeniu okolicznościowych nagród odbyła się wspólna dyskoteka. Kolejne wybory już za dwa lata!!!

Imprezę przygotowały panie: Regina Kurzawa oraz Renata Kozłowska-Czuk.

[Not a valid template]