Mamy Mistrzynie! Sukcesy naszych uczniów w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich

We wtorek 16 maja nasi uczniowie wzięli udział w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O srebrne muszkiety 2017” zorganizowanym przez Szczecineckie Bractwo Kurkowe.
Ogromne gratulacje należą się naszym dziewczętom i chłopcom, którzy stanęli na podium zarówno indywidualnie jak i grupowo. Klasę mistrzowską pokazały dziewczęta, zdobywając I miejsce jako drużyna oraz I miejsce indywidualnie – brawo!!!

W zawodach, których celem było wyłonienie reprezentacji województwa zachodniopomorskiego do finału ogólnopolskiego, rywalizowali ze sobą uczniowie z Koszalina, Polanowa, Kalisza Pomorskiego, Złocieńca, Białego Boru, Świdwina, Gościna, Czaplinka, Trzcińca, Tuczna, Bornego Sulinowa, Bobolic, Gwdy Wielkiej, Mielenka Drawskiego i Szczecinka.

[Not a valid template]

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wspaniale zdobywając niejedno miejsce na podium. W kategorii drużynowej dziewcząt szkół ponadpodstawowych nasza drużyna zdobyła I miejsce. Indywidualnie I miejsce wywalczyła sobie Joanna Chodakowska, a III Agata Cywińska. W kategorii drużynowej  chłopców szkół ponadgimnazjalnych drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce.

Wszystkim strzelcom serdecznie gratulujemy!