Szkolny turniej „Rising League Stars”

W dniach 26-28.02.2018r. w naszej szkole odbył się turniej „Rising League Stars” w popularną grę pt. „League Of Legends”. Głównymi pomysłodawcami i organizatorami byli uczniowie naszej szkoły : Julia Przyborek, Maciek Ciężki, Patryk Nowacki i Kewin Wójcik (wszyscy z klasy II TI) oraz Mateusz Maciaszek (z klasy II S). W przygotowaniach pomagali im nauczyciele naszej szkoły: J. Kuczyński i M. Bocis. Dodatkowo opiekunami podczas trwania turnieju byli: A. Ziomek, A. Palusińska, J. Aniołowski oraz P. Okuniewicz.

Turniej nie odbyłby się bez wsparcia technicznego firmy Gawex, która jest jednocześnie naszym szkolnym providerem, za co  bardzo serdecznie dziękujemy.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn po 5 zawodników.

Pierwszego dnia rozegraliśmy 8 meczów. Kolejnego dnia zagraliśmy 6 meczów, a ostatniego dnia mecz o 3 miejsce miedzy drużynami: One Team Podium i SinaNieOddałSłuchawek oraz finał w formule BO3 między drużyną SOS CIUCHY I BORCIUCHY, a drużyną BetterNerfTaric.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna SOS CIUCHY I BORCIUCHY, drugie miejsce Better Nerf Taric, trzecie miejsce SinaNieOddałSłuchawek, a czwarte miejsce One Team Podium. Całość odbyła się w miłej atmosferze.  Nie brakowało aplauzów publiki, śmiechu i emocji.

Do zobaczenia na następnych imprezach w naszej szkole: Noc gier, Wipe#4 oraz naszym turnieju „Rising League Stars” za rok.

[Not a valid template]