5 edycja WiPE – podsumowanie

Już po raz 5 w naszej szkole został zorganizowany turniej gier komputerowych zwany inaczej WiPE, czyli „W i Poza Ekranem”. Tegoroczna edycja odbyła się od 19 do 21 grudnia. Warto wspomnieć, że to my- obecni uczniowie wraz z absolwentami naszej szkoły sami  od początku do końca przygotowaliśmy przedsięwzięcie, które wszyscy mogli podziwiać podczas tych kilku dni. Przygotowanie tego typu imprezy to miesiące ciężkiej pracy. Już od lipca 2018r. sponsorzy zaczęli podejmować z nami współpracę.  W tym roku dzięki hojności sponsorów mogliśmy stworzyć niepowtarzalny klimat dla graczy i widzów. Poziom turnieju z roku na rok zwiększa się. Staramy się zapewnić także wyższy komfort zawodnikom. Zostaliśmy docenieni nie tylko przez uczniów i nauczycieli, ale także młodzież zjeżdżającą na rozgrywki do Ekonomika z całego kraju.

Podsumowani 5 lat WiPE:

https://drive.google.com/file/d/1asm1olk3OKvvXvDX-X-OCw26OBHytn4N/view?usp=sharing