Noc gier i zabaw

 Z 10 na 11 czerwca w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej    w Szczecinku  odbyła się „Noc gier i zabaw”. Główną atrakcją tego wieczoru były  gry komputerowe. Dla fanów piłki nożnej, ze względu na mecz Polska-Izrael, została  stworzona specjalna  strefa kibica, podczas której uczestnicy dopingowali polską drużynę. Po wygranym meczu rozemocjonowana młodzież wzięła udział w  rozgrywkach piłki nożnej na naszym Orliku.

Nie zabrakło też atrakcji dla miłośników muzyki. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę, podczas której chętni mogli śpiewać piosenki karaoke. W trakcie emocjonujących rozgrywek komputerowo-sportowych, młodzież miała możliwość skorzystać również z kawiarenki, stworzonej przez uczniów naszej szkoły. Spośród 112  uczestników z różnych szkół z pewnością każdy znalazł odpowiednie miejsce dla siebie.

Młodzież szkoły serdecznie dziękuje firmie Gawex, a w szczególności p. Wiesławowi Markiewiczowi za udostępnienie najnowszych technologii w dostępie do Internetu. Zawsze możemy  liczyć na Państwa Firmę!

Chcielibyśmy również złożyć podziękowania na ręce naszych nauczycieli: p. Joannie Karczewskiej, p. Jolancie Daniłowicz, p. Wiesławowi Arendaczowi, p. Pawłowi Firazie, p. Markowi Kosickiemu, p. Andrzejowi Wojniczowi i p. Agnieszce Ziomek, którzy czuwali nad bezpieczeństwem i służyli pomocą w czasie trwania imprezy. Głównym organizatorem i koordynatorem całej nocy gier i zabaw był informatyk z naszej szkoły – p. Janusz Kuczyński.

Dziękujemy Wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy na kolejną edycję we wrześniu!

[Not a valid template]