Klasy drugie i trzecie na wycieczce

Klasy drugie i trzecie  w dniach 9-11 września były na wycieczce szkolnej. Pierwszego dnia zwiedzano Zamek Książ. Przewodnik przybliżył wszystkim historię zamku, a bogato zdobione barokowe salony na chwilę przeniosły młodzież w dawne czasy. Uczniowie mogli podziwiać również zamkowe tarasy, by na koniec przenieść się do tropikalnej Palmiarni.

Następnie udano się do Kompleksu Osówka. Podziemne Miasto przywitało uczestników wycieczki tajemniczą ciemnością i chłodem, za którymi kryła się tragiczna historia tego miejsca.

Drugi dzień upłynął wszystkim na zwiedzaniu Pragi. W Czechach uczniów i ich opiekunów przywitała piękna, słoneczna pogoda. Młodzież mogła między innymi podziwiać panoramę miasta, średniowieczny Most Karola czy zegar „Orloy”.

W trzeci i ostatni dzień wycieczki uczniowie zobaczyli Skalne Miasto Adrspach – rezerwat z unikalnymi formami skalnymi, osiągającymi nawet do 100 metrów wysokości.

I tak w przemiłej atmosferze, wśród pięknej natury, upłynął szybko czas, pozostały zdjęcia, które mamy nadzieję, choć trochę przybliżą wam miejsca, które warto zobaczyć i zapamiętać.

[Not a valid template]