Turniej W i Poza Ekranem daje do wyboru możliwość gry w 2 bardzo popularne obecnie tytuły jakimi są Fifa 15 oraz League of Legends. Poza tym mamy dla uczestników atrakcje takie jak podstawy tworzenia gier wideo, pokazy robotów LEGO mindstorms, turniej szachowy, nauka gry w Magic the Garthering oraz nietypowe „planszówki”.

Co, gdzie i jak?

Turniej odbędzie się w dniach 11-13 (środa-piątek) lutego 2015 roku, w Zespole Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej. Dokładny harmonogram zostanie opublikowany wkrótce.

 Harmonogram

Rozpoczęcie imprezy odbędzie się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 o godzinie 8.30 11 lutego 2015 roku.

  1. dnia zawodów, po oficjalnym rozpoczęciu (ok. 9:00) rozpoczną się rozgrywki I grupy uczestników (lista startowa zostanie opublikowana w poniedziałek 9 lutego po zamknięciu rejestracji). Rozgrywki są planowane do godziny 15:00.
  2. dnia zawodów zaczynamy od rozgrywek eliminacyjnych II grupy (lista startowa zostanie opublikowana w poniedziałek 9 lutego po zamknięciu rejestracji). Podobnie jak dnia pierwszego rozgrywki planowane są do godziny 15:00.
  3. dnia odbędą się finały. Tego dnia spotkają się najlepsze drużyny I i II grupy, a z nich wyłonimy najlepszych z najlepszych.

Oficjalne zakończenie oraz rozdanie nagród odbędzie się 3-go dnia (dzień finałów) o godzinie 16:00.

Jak się zapisać?

Rejestracja do turnieju League of Legends została już zamknięta ze względu na osiągnięcie maksymalnej liczby drużyn.

Regulamin

http://cdn.leagueoflegends.com/prized-events/Tournament+Rules+Beta_PL.pdf

Do turnieju Fifa 2015 zgłoszenia przyjmowane są imienne, zgłoszenie zawierające

  • Imię i nazwisko uczestnika
  • Nazwę szkoły

należy przesłać na adres wipozaekranem@gmail.com. W temacie maila prosimy o umieszczenie „Rejestracja Fifa – Imię i Nazwisko”. Maksymalna ilość graczy wynosi 64 podobnie jak poprzedni o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń

Na każde zgłoszenie odpowiemy indywidualnie.

Uczestnicy muszą mieć pozwolenie szkoły na udział oraz legitymację szkolną przy sobie jako dowód tożsamości oraz przyjść z wyznaczonym przez szkołę opiekunem.

projekt-realizowany-przez

Wspierają nas:

szlot gawex klub pcomputer
play powiat sapik szczecinek games