Międzyinternacki Turniej Koszykówki

12 listopada br. mieliśmy przyjemność zorganizować Międzyinternacki Turniej Koszykówki. W naszym zespole zagrali: Kacper Urbaniak – kapitan drużyny, Filip Kawecki, Mateusz Postek, Radosław Malczyński oraz Tomasz Wiśniewski. W meczu finałowym zespół gospodarzy zmierzył się z drużyną Internatu przy Zespole Szkół nr 5. Mecz finałowy rozegrał się pod dyktando naszej drużyny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 26:2. Po przerwie chłopcy nie zwalniali tempa i w drugiej połowie osiągnęli również znakomity wynik 29:5. Mecz zakończył się sukcesem 55:7. W spotkaniu widać było, że gra w „Kosza” nie jest obca naszym zawodnikom. Akcje były rozgrywane i wykonywane w sposób bardzo efektywny. Zwycięska drużyna w nagrodę otrzymała piłkę do gry w koszykówkę, a pozostali uczestnicy turnieju okolicznościowe dyplomy.

Opiekunowie sekcji sportowej:

M. Szubert

P. Zaborowski