The best trip ever – London 2014

W dniach 03-08.03.2014 kilkunastu uczniów naszej szkoły wraz z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyło w długo wyczekiwanym wyjeździe do Londynu. Wycieczka została połączona z warsztatami językowymi, dzięki temu młodzież miała  doskonałą okazję do wypróbowania swoich umiejętności językowych w naturalnych sytuacjach ,a zakwaterowanie u  brytyjskich rodzin  było szansą na poznanie ich zwyczajów  oraz mentalności.

Londyn powitał nasz słoneczną pogodą idealną na spacery i zwiedzanie najciekawszych londyńskich atrakcji, między innymi:  Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, Buckingham Palace, St. Jame’s Park, London Eye, British Museum, National Gallery, Natural History Museum. Pomimo bardzo intensywnego zwiedzania i męczącej podróży humory uczestnikom dopisywały, a jedno z pierwszych pytań po powrocie brzmiało:  Kiedy następna wycieczka?  Młodzież  z entuzjazmem podsumowała wyjazd –  była to the best trip ever.

Opiekunowie: Ewa Pawenta, Joanna Ikert