Biegi Przełajowe 2014

29.09.2014r na terenie Lasu Klasztornego w szczecineckich Świątkach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego szkół ponadgimnazjalnych w biegach przełajowych w ramach Licealiady.

W tym roku Organizator (ZS Nr 6 im. St. Staszica) wprowadził novum w rozgrywanych biegach. W celu zwiększenia rywalizacji na trasie, większej zaciętości i podniesienia poziomu gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne rywalizowały w jednym biegu, choć oczywiście klasyfikowane były osobno. Wśród startujących nie zabrakło również reprezentacji dziewcząt i chłopców z naszej szkoły, które jak co roku uplasowały się na czołowych miejscach.
Wyniki:

Dziewczęta:

1. ZS nr 1 Szczecinek,
2. LO Szczecinek,
3. ZS Biały Bór

Reprezentacja dziewcząt będzie reprezentować nasz powiat w Finale Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbędą się 22.10.2014 w Przelewicach.

Chłopcy:

1. ZS nr 6 Szczecinek,