II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców

W dniach 11-12.02.2015r. w hali sportowej przy ul. Jasnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się siedem zespołów: ZS1, ZS3, ZS5, ZS6, I LO szczecinek, ZS borne Sulinowo i ZS Biały Bór. Bardzo dobrze spisała się reprezentacja naszej szkoły, która po rozegraniu gier eliminacyjnych awansowała do półfinału, a ostatecznie w meczu finałowym zdobyła II miejsce.

Skład reprezentacji naszej szkoły:

 1. Arasim Szymon I TE
 2. Bieniek Michał II B LO
 3. Budnicki Marcin II S
 4. Gobis Mateusz II S
 5. Grenda Karol II S
 6. Juszczyński Kamil II TI
 7. Korkus Łukasz II S
 8. Kozłowski Mateusz IV TI
 9. Podgórski Krystian III TOR
 10. Próchnicki Hubert II S
 11. Spyrka Eryk II S
 12. Szybisty Jakub II A LO
 13. Szypulski Paweł III B LO

Opiekun: Agnieszka Sojka