Czołowe miejsca naszych uczniów w powiatowych dyktandach z języka angielskiego i języka niemieckiego

19 marca br. w I LO im ks. Elżbiety odbyły się kolejne edycje  dyktand w języku angielskim i języku niemieckim.  Z radością informujemy, że czołowe miejsca w tym powiatowym konkursie przypadły uczniom naszej szkoły.

Po angielsku bezbłędnie piszą: zdobywczyni I-go miejsca Iza Pysz z klasy IIID LO oraz Damian Bluj z II TI, który uplasował się na drugim miejscu.

Drugie i trzecie miejsce w dyktandzie po niemiecku zajęły Kathrin Schirrmann z III TZ oraz Kinga Cebulska z IIID LO.

Laureatom gratulujemy, a ich osiągnięcia są z pewnością dowodem na to, że języki obce w „ekonomie” stoją na wysokim poziomie

Edyta Chrustowska-Pawluś

2015-03-26-229