Turniej Tenisa Stołowego w Internacie

16 listopada 2015 roku w naszym internacie odbył się Turniej Tenisa Stołowego. W imprezie wzięło udział 12 zawodników: Milena Fiszka Borzyszkowska, Patrycja Ciompała, Alicja Chłędowska, Tomasz Ogrodziński, Eryk Zdziech, Stanisław Grosicki, Mateusz Bejger, Patryk Grabowski, Iwan Tomaszewski, Karol Ziemba, Kamil Rechtziegel i Patryk Śliwka.

Każdej z osób w sposób losowy przyporządkowany został przeciwnik. Spotkania rozgrywane były do dwóch wygranych setów. Do półfinału awansowało 6 zawodników. Tym razem odbyły się same pojedynki damsko-męskie (dziewczyny górą J). Do finału zaś dostali się Patrycja, Eryk i Stanisław. Mecze finałowe rozegrane zostały w systemie „każdy z każdym”.

I miejsce obronił zeszłoroczny zwycięzca turnieju Eryk Zdziech, uczeń klasy I TI. Na drugim stopniu podium uplasował się Stanisław Grosicki, także uczeń naszej szkoły. III miejsce zajęła Patrycja Ciompała, uczennica klasy drugiej ZS Nr 6.

Sportowy wieczór upłynął w miłej atmosferze z zachowaniem zasad gry „fair play”.