70-lecie Ekonomika!

05 grudnia 2015 roku obchodziliśmy 70 rocznicę powstania naszej szkoły. Nasi uczniowie długo przygotowywali uroczystość, a do świętowania dołączyli także absolwenci. Razem było nas ponad czterysta! Emocje, jakie towarzyszyły ponownemu spotkaniu w szkolnych ławkach, wszyscy będą jeszcze długo wspominać…

Cała szkoła przygotowywała się do tego wspaniałego wydarzenia. Cały tydzień poprzedzający benefis był idealnie zorganizowany, za co dziękujemy naszemu Samorządowi Uczniowskiemu.
W poniedziałek uczniowie mieli za zadanie ubrać fartuszki. Pierwszy raz mogliśmy ujrzeć szkołę oczami jakimi wdzieli ją nasi rodzice.
Następnego dnia bawiliśmy się wspólnie szukając ukrytych ziemniaków co symbolizowało wykopki.
Środę wzbogacił dzień poetycki. Uczniowie mieli możliwość pokazać swoje zdolności pisząc własny utwór.
Czwartkowa projekcja filmu ukazała nam dawny wygląd szkoły. Mogliśmy zobaczyć jak Ekonomik oraz uczniowie zmieniał się przez te minione lata.
W piątek każdą klasę odwiedził Dziadek Mróz. Wszyscy mogliśmy się cieszyć skróconymi lekcjami.