Uczennice wyróżnione w konkursie „Wolontariusz Roku”

Justyna Stocka i Magdalena Petruk otrzymały wyróżnienia w konkursie „Wolontariusz Roku” za całokształt swojej pracy wolontaryjnej. Przez kilka ostatnich lat współpracowały głównie ze Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych „ATUT”, gdzie brały udział w takich akcjach, jak: Turniej Pływacki Osób Niepełnosprawnych „Skok do wody”, „Gwiazdka dla seniora”, Rajd „Z kijkami i nie tylko” oraz Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Czynnie wspierają działalność Szkolnego Klubu Wolontariusza, służąc radą, pomocą, organizując szkolenia dla nowych wolontariuszy.

To wielkie wyróżnienie zarówno dla nich, jak i dla p. dyrektor Edyty Wojnicz oraz koordynatora Szkolnego Klubu Wolontariusza, p. Natalii Warzyńskiej, bowiem jesteśmy jedyną nagrodzoną w tym roku szkołą 🙂

Dziękujemy Wam, Dziewczęta, za całokształt Waszej działalności i za dobre serce, którym obejmujecie wszystkich potrzebujących!