I miejsce naszych piłkarzy w Halowym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej

W Koszalinie w dniach 19-20 .02 odbył się Halowy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej zorganizowany z okazji 70- lecia Zespołu Szkół Nr 1 im M. Kopernika. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy w finałowych rozgrywkach pokonali Zespół Szkól Ekonomicznych z Wrocławia 3-1, oraz gospodarzy Zespół Szkół nr 1 w Koszalinie 4-1. W decydującym finałowym meczu, po zaciętej walce, nasza drużyna pokonała Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych z Olsztyna 3-2.

Warto podkreślić ze uczeń naszej szkoły Paweł Bednarski został wybrany najlepszym zawodnikiem .

Poziom rozgrywek był bardzo wysoki i wyrównany. Organizacja zawodów również stała na wysokim poziomie.
Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły nam w wyjeździe , szczególnie Akademii Piłkarskiej Szczecinek, której nasi uczniowie są zawodnikami oraz p .Dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku Maciejowi Makselonowi za pomoc w organizacji wyjazdu.

Uczniowie nasi wystąpili w składzie:

Bednarski Paweł, Wojtkiewicz Mateusz, Gobis Mateusz, Kieszkowski Maciej, Sochalski Mateusz, Frankowski Patryk Winnicki Maciej

Opiekunami zespołu byli, Tadeusz Datta oraz, ”gościnnie” trener juniorów starszych Akademii Piłkarskiej Szczecinek Krzysztof Siemaszko.

[Not a valid template]