Sukces naszej uczennicy w regionalnym etap II edycji konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

W dniu 19.02.2016 r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie odbył się regionalny etap II edycji konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs, którego celem jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, w tym przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizował Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie.

Wszyscy uczestnicy po uroczystym powitaniu i przedstawieniu składu Okręgowej Komisji Konkursowej udali się do sal gdzie przystąpili do rozwiązywania testu. W teście znalazło się 35 pytań z zakresu prawa pracy. W konkursie wzięło udział 46 uczniów z 23 szkół z całego województwa zachodniopomorskiego (m.in. z Wałcza, Szczecinka, Świnoujścia, Kołobrzegu, Koszalina i Szczecina).

Reprezentująca naszą szkołę, uczennica Technikum Ekonomicznego,  Paulina Gruszka znalazła się wśród piątki laureatów zajmując czwarte miejsce w konkursie.

Gratulacje Paulina!!! Oby tak dalej!!