Nasi złoci chłopcy i srebrne dziewczęta:) czyli I i II miejsce w Wojewódzkim Finale Licealiady w Badmintonie

W dniu 13.12. o godz. 9:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Społecznych STO odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie. Do finału zgłoszono 12 zespołów dziewcząt i 13 zespołów chłopców. Zespoły reprezentujące naszą szkołę nie zawiodły pokładanych w nich nadziei i stanęły na podium. Drużyna chłopców w składzie: Kozioł Piotr, Ziemnicki Fabian, Korzeniowski Cezary, okazała się bezkonkurencyjna i zajęła najwyższe, I miejsce, za co zostali ozłoceni:), a niewiele ustępujące im formą dziewczęta Nita Joanna i Perłowska Paulina, wywalczyły srebro.

„Warto nadmienić że wszyscy nasi uczniowie są zawodnikami UKS Gwda Wielka i bez ich pracy na treningach pod okiem trenera Alika Buczackiego sukces naszych drużyn nie byłby możliwy, za co bardzo jemu dziękuję ” Podsumował opiekun naszych zawodników Tadeusz Datta

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, tym złotym i tym srebrnym:) ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

[Not a valid template]