Nasi piłkarze Mistrzami Polski

10-12 lutego we Wrocławiu odbyły się po raz XIII Halowe Mistrzostwa Polski Szkół Handlowych w Piłce Nożnej, w których drużyna ZS nr 1 im. KEN pod opieką Tadeusza Datty zdobyła złoty medal!

Do ścisłego finału zakwalifikowały się 4 zespoły, które toczyły rozgrywki systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Uczniowie naszej szkoły pokonali dwukrotnie ZS Ekonomicznych z Wrocławia oraz ZE Administracyjnych z Wrocławia oraz zremisowali z ZS Ekonomicznych z Dębicy 3-3,  by w decydującym meczu  pokonać Dębicę 3-1.

Paweł Bednarski z dorobkiem 9 goli został królem strzelców całego turnieju.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w zawodach są zawodnikami Akademii Piłkarskiej i MKP Szczecinek.

Mistrzami Polski Szkół Handlowych na rok 2017 zostali Mateusz Sochalski, Miłosz Sojka, Patryk Kowalczyk, Filip Grabowski, Krystian Górka, Kacper Czapla, Adrian Superson, Kamil Schab, Paweł Bednarski.

Wszystkim naszym mistrzom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.