Walentynki:)

W poniedziałek 6 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Co prawda Św. Walentego jest 14 lutego jednak ze względu na zbliżające się ferie postanowiliśmy uczcić  Święto Zakochanych wcześniej.
W naszej szkolnej społeczności nie brakuje osób zakochanych, które tego dnia mogły skorzystać z walentynkowej kawiarenki. Niektórzy odnaleźli swoją Walentynkę w naszej szkole, innym udało się to już wcześniej, razem mogli cieszyć się i dzielić radością:) Tym, co znaleźli swoje Walentynki i tym, co jeszcze szukają życzymy wszystkiego najlepszego:)
Wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Św. Walentego:)
Dużo radości,  szczęścia i miłości na każdy dzień 🙂
Pozdrawiamy wszystkich zakochanych:) Trzymajcie się ciepło:)
Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami:)

[Not a valid template]