Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca w naszej szkole świętowaliśmy nadejście Pierwszega Dnia Wiosny.  W tym dniu Samorząd Uczniowski   przygotował wiele atrakcji.

Miłośnicy muzyki mogli podziwiać artystyczne występy swoich koleżanek i kolegów,  albo spróbować swoich sił na karaoke. Część młodzieży doskonale bawiła się grając w gry komputerowe, inni korzystając z pięknej pogody piekli kiełbaski przy ognisku. Można było także spędzić czas w specjalnie przygotowanej kawiarence lub poprawić kondycję i zadbać o sylwetkę na zajęciach fitness:)

Z okazji pierwszego dnia kalendarzowej wiosny uczniowie naszej szkoły zorganizowali również ciekawą grę terenową – questa rozgrywającą się na ulicach Szczecinka. Opierała się ona na specjalnej aplikacji, która wymagała od uczestników znajomości miasta i dobrej orientacji w terenie. Do rywalizacji w queście zawodnicy przystąpili w kilkuosobowych drużynach. Gra rozpoczęła się w centrum miasta. Kolejno uczestnicy podążali do określonych punktów, zgodnie z informacjami, które ukazywały się na ich smartfonach. Zakończenie gry, podczas którego nagrodzone zostały najlepsze drużyny odbyło się na terenie szkoły.

[Not a valid template]