Zbiórka żywności:)

W dniu 24 i 25 marca wolontariusze Szkolnego Koła Caritas Zespołu Szkól nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej wzięli udział w zbiórce żywności.
Jak co roku Caritas organizuję akcję charytatywną „Tak, pomagam” w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce.  Wolontariusze zbierali żywność z długim terminem ważności, by przekazać ją jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi osobom ubogim i potrzebującym. Dwunasta zbiórka żywności została przeprowadzona w Biedronce na ulicy Przemysłowej.
 Bardzo serdecznie dziękuję moim kochanym uczniom za poświęcony czas, uśmiech i chęć pomocy najuboższym.
Dziękuję także wszystkim Darczyńcom, którzy mieli otwarte serca na potrzeby drugiego człowieka.
Zebrana żywność zostanie przekazana rodzinom wielodzietnym, osobom najuboższym i samotnym z terenu parafii Ducha Świętego w Szczecinku.
Dzięki za pomoc:) I za to że zawsze mogę na Was liczyć:) Pozdrawiam serdecznie:)
Agnieszka Ziomek