DUŻY SUKCES EKONOMISTÓW!

Z dumą informujemy, iż nasi ekonomiści z klasy IV Te zakończyli egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe A.36  z imponującym wynikiem – zdawalność wyniosła 100%. Szczególnym osiągnięciem jest nie tylko to, że wszyscy zdali egzamin, ale zrobili to na bardzo wysokim poziomie. W klasie IV Te 15 uczniów uzyskało 100% poprawności wykonania zadania.
Aby można było powiedzieć, że egzamin zawodowy został zdany, należy uzyskać z części praktycznej 75% poprawności rozwiązania zadania egzaminacyjnego. Nadmienimy tylko , iż w naszym okręgu zdawalność egzaminu w ramach kwalifikacji A.36 wynosiła 73,70%.

Uczniowie ostatniej klasy technikum ekonomicznego osiągnęli tak duży sukces dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy.

Życzymy im dalszych wspaniałych sukcesów na kolejnych szczeblach ich życia zawodowego.

Zespół Przedmiotów Zawodowych