Dzień otwarty firmy KRONOSPAN

W dniu 25 kwietnia uczniowie klas III TE, II D LO , II C LO, II A LO wraz z opiekunami p. D. Radułow, p. A. Ziomek, p. J. Daniłowicz i p. A. Zdunek uczestniczyli w dniu otwartym firmy KRONOSPAN. Celem uczestnictwa była prezentacja przedsiębiorstwa, jego produktów, a także oferty edukacyjnej kształcenia wyższego.
Spotkanie inauguracyjne odbyło się w siedzibie szkoły która funkcjonuje pod patronatem Politechniki Koszalińskiej. Uczniowie mieli okazje obejrzeć produkty wytwarzane w firmie a następnie udali się do zakładu aby wysłuchać prelekcji dotyczącej sposobu wytwarzania płyt wiórowych. Na zakończenie spotkania odbyła się prezentacja dotycząca oferty edukacyjnej dla uczniów mających chęć dalszego kształcenia się na poziomie wyższym w dziedzinie technologii drewna. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem i wręczaniem drobnych upominków od firmy KRONOSPAN.

18236508_1344422742314447_320730698_o