II Nocny Maraton Gier i Zabaw

Z 21 na 22 kwietnia w naszej szkole odbyła się noc gier i filmów czyli II Nocny Maraton Gier i Zabaw.
Młodzież naszej szkoły oraz zaproszona młodzież klas III szczecineckich gimnazjów, spędziła całą noc (od 19:00 do 6:00) na graniu w drużynowe gry komputerowe (Counter Strike, League of Legends, FIFA’15) oraz różne gry planszowe. Zainteresowanie graczy było bardzo duże. Jednak ilość uczestników z powodów technicznych została ograniczona do trzech sal.
Część z nas spędziła w szkole ponad 15 godzin, biorąc pod uwagę czas na przygotowanie sal do przyjęcia prawie 70 miłośników gier komputerowych. Dodatkową czwartą salą była sala gier planszowych, dyskusyjnego klubu filmowego oraz entuzjastów tańca i śpiewu.
Młodzi ludzie większość czasu spędzili przy grach komputerowych, część młodzieży świetnie bawiła się przy karaoke, nie zabrakło także miłośników kina oraz dyskusji na temat współczesnych problemów młodych ludzi.
W czasie trwania II Nocy Gier i Zabaw nie brakowało emocji – okrzyki radości wieńczyły każdą wygraną rozgrywkę. Młodzież wyraziła także chęć uczestniczenia w podobnym wydarzeniu w przyszłości. Była to wspaniała okazja do zintegrowania się, spędzenia mile nocy oraz poszerzenia swoich horyzontów.
Impreza nie odbyłaby się bez życzliwej postawy firmy Gawex, która była także patronem medialnym. Udostępniła ona trzy bardzo szybkie łącza internetowe, które umożliwiły bezproblemowe rozgrywanie gier w wirtualnym świecie.
Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami walczyli dzielnie ze snem oraz za sympatyczne spędzenie nocnego czasu:). Dzięki kawiarence i filiżance dobrej kawy udało nam się wytrwać do rana:) Dzięki za fajną atmosferę:) Pozdrawiamy i polecamy się na przyszłość:).

Opiekunami imprezy byli: Agnieszka Ziomek, Krzysztof Kruczyński oraz Marcin Bocis.

Pomysłodawca i koordynator imprezy
Janusz Kuczyński

[Not a valid template]