Piknik Rodzinny Pola Nadziei – Dziękujemy:)

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym wolontariuszom i mieszkańcom miasta, którzy okazali wsparcie dla zbiórki na wyposażenie hospicjum.

Pragniemy szczerze podziękować Stowarzyszeniu Hospicjum Domowego im. Św. Franciszka z Asyżu i Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej za zaufanie, jakim nas obdarzyli, mianując nas partnerami w przygotowaniu tegorocznych, IX Pól Nadziei w Szczecinku.

Dziękujemy Urzędowi Miasta, Samorządowej Agencji Promocji i Kultury, Gminie Szczecinek, sołectwom: Drawień i Wilcze Laski, Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych ATUT, Stowarzyszeniu Aktywnych Kobiet, Straży Miejskiej, Ochotniczej Grupie Ratowniczej TADMED, Ochotniczej Straży Pożarnej w Gwdzie Wielkiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi występami tanecznymi i wokalnymi uświetnili nasz Piknik: Julii Leśniewskiej, Uli Teodorowicz, ŚDS Walentynka, Akademii Fitness Sportowego Anny Guzik i jej cudownym akrobatkom, pani Darii Sajdak i jej podopiecznym z sekcji breakdance SAPIKu, zespołowi Swojacy, pani Dorocie Zakrzewskiej z ŚDS Turowo i jej opiekunom, uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Żółtnicy, zespołowi Bell Canto, zespołowi Minas i najlepszemu zespołowi rockowemu ze Słupska – White Pin.

fb_gr[585]