Wygraliśmy Międzyinternacki Turniej Piłki Siatkowej :)

Dnia 6 grudnia br. w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. W turnieju rywalizowały ze sobą trzy szczecineckie internaty oraz Bursa Katolicka. Pierwszy mecz rozegrały drużyny z Ekonomika i Bursy. Zwyciężył nasz zespół z wynikiem: I set 17:15, II set 15:5. Drugie spotkanie wygrał zespół Mechanika pokonując Miami. O trzecie miejsce walczyli Bursa z Miami, po zaciętej walce zwyciężyli chłopcy z Bursy Katolickiej. Mecz o I miejsce rozegrali nasi reprezentanci z Mechanikiem. Z niewielką przewagą punktową, głównie w II secie (I set 15:10, II set 15:12), po raz kolejny obroniliśmy tytuł najlepszej drużyny. Nasz skład: Małgorzata Prymaczek, Agata Chrapkowska, Izabela Drabiszczak, Marcin Wyrtel, Paweł Nawrocki, Wiktor Gajewski, Jan Budzyński, Adrian Markanycz, Patryk Balas i Michał Wilczek.