Internacki Turniej Piłki Nożnej

W dniu 21 maja 2018 r. rozegrany został ostatni internacki turniej sportowy w tym roku szkolnym – turniej piłki nożnej.

Sześcioosobowe drużyny zagrały 2 x 20 minut, gra była widowiskowa i zacięta. Mecz finałowy zakończył się remisem 4:4. O rozstrzygnięciu decydowały rzuty karne – zespół (Sebastian Rumiński, Jakub Krupa, Norbert Rucki, Wiktor Gajewski, Krzysztof  Wrotkowski, Dawid Karbowiak) zdobył o jednego gola więcej 3:2.

Zwycięzcy będą reprezentować nasz internat w turnieju międzyinternackim, który odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.

Królem strzelców został Wiktor Tomaszewski – zawodnik drużyny przegranej strzelił 3 bramki.

Na zakończenie rozdano dyplomy i zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

Nad bezpieczeństwem zawodników czuwali ratownicy ze Szczecineckiej Akademii Ratownictwa, organizatorami turnieju byli opiekunowie sekcji sportowej.