Ponownie jesteśmy mistrzami województwa w piłce nożnej!

7.06 w Szczecinku na głównym stadionie OSIR odbył się finał  Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady w piłce nożnej chłopców.
W pierwszym półfinale ZS nr 1 Szczecinek pokonał CKU nr 2 Pyrzyce 12-0 !!!! w drugim ZCEMiP Szczecin pokonało 3-1 ZSP Gryfice
W meczu o 1 miejsce ZS nr 1 ze Szczecinka  zdecydowanie pokonał ZCEMiP  Szczecin 10-0 i zdobył złoty medal!!!!

W meczu o 3 miejsce w normalnym czasie Pyrzyce zremisowały a Gryficami 4-4  i 0 końcowym rezultacie zdecydowały rzuty karne które dopiero po 9 serii!!! wyłoniły zwycięzcę którym okazała się szkoła z Gryfic.
Najlepszym zawodnikiem zawodów został wybrany Aleksy Kizielewicz ze Szczecinka a bramkarzem również zawodnik ze Szczecinka Mateusz Sochalski, który w całym turnieju nie wpuścił żadnej bramki.
Opiekunami zespołu z naszej szkoły byli  Grzegorz Zagierski  i Tadeusz Datta.
Drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Drzewiecki, Patryk Kozioł, Jakub Gołucki, Krystian Rychter, Paweł Bednarski,Aleksy Kizielewicz, Mateusz Sochalski, Dominik Zenel, Kacper Czapla i Kamil Schab
Ogromne gratulacje dla zawodników i trenerów!!!