BRAWO DARIA!!!

Daria Zamorowska, uczennica klasy III D, została laureatką Przeglądu Czytania na Głos Literatury Polskiej o Tematyce Patriotycznej w Przekładach Obcojęzycznych, który odbył się 7 listopada 2018 roku w kinie Wolność. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Technicznych w Szczecinku.

Daria była jedyną reprezentantką naszej szkoły w tym konkursie. Znakomicie przeczytała w języku rosyjskim fragment „Krzyżaków” H. Sienkiewicza i swoim występem zapewniła sobie miejsce w gronie sześciu laureatów. Darii kibicowały koleżanki i koledzy z klasy. Nad przygotowaniem laureatki do konkursu czuwała pani Monika Bogdan-Lech, nauczyciel języka rosyjskiego.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy pozostałych uczniów do udziału w tego typu imprezach.