Złoto w finale wojewódzkim Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt!

W sali II LO w Szczecinie odbył się finał wojewódzki w ramach Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt. W ścisłym finale wystąpiło 8 reprezentacji i wśród nich nasze zawodniczki. Agata Chrapkowska i Klaudia Popiel  zaprezentowały się znakomicie i zajęły I miejsce.

W drodze po złoty medal pokonały ZSP Chojna 3-1 V LO Szczecin 3-1, by w finale spotkać się z niedawnymi rywalkami z mistrzostw regionu II LO Koszalin. Po emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie  spotkaniu dziewczęta z „Ekonomika” wygrały 3-1.
– Cieszę się że w końcu dziewczyny zdobyły złoty medal, dwa lata temu mieliśmy srebro w zeszłym roku brąz. Do tej pory z całego powiatu nikt jeszcze w ramach Licealiady nie zdobył złotego medalu w tenisie stołowym i tym bardziej sukces jest znaczący. Zdobywając I miejsce dziewczęta zapewniły sobie udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się na wiosnę