Projekt Aniołem dla Dziecka z Oddziału Onkologicznego

Jak co roku podczas Tygodnia Przedsiębiorczości który odbywał się w naszej szkole w dn. 18.11-22.11.2019 projekt „Dobry klimat dla zawodowców” postanowił wspomóc inicjatywę charytatywną.  W tym roku wspomagaliśmy Samorząd Uczniowski  w akcji „Zostań Aniołem dla Dziecka z Oddziału Onkologicznego”. Inicjatywa ta dotyczyła wsparcia małych pacjentów z Oddziału Onkologii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Nasze działania skoncentrowały się na przeprowadzeniu loterii fantów oraz licytacji dwóch pudełek niespodzianek. Fanty które były losowane w czwartek i piątek pochodziły od naszych darczyńców. Stoisko cieszyło się duża popularnością a do licytacji pudełek która odbyła się  jak co roku w piątek na dużej przerwie włączyli się nauczyciele oraz młodzież z całej szkoły. Trwała zacięta walka o pudełka niespodzianki a zwycięsko z niej wyszli p. Joanna Kapica- nauczyciel języka angielskiego oraz Samorząd Uczniowski w imieniu którego licytowała p. Jolanta Daniłowicz- nauczyciel języka polskiego.  

W tym roku udało nam się zebrać kwotę 1.340 zł. Środki zostały w pełni przekazane na ręce Samorządu Uczniowskiego, który przeznaczy je zgodnie z zaplanowaną inicjatywą.

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim naszym darczyńcą którzy wspomogli nasze przedsięwzięcie i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Asystent koordynatora projektu  z ramienia szkoły

Dżulia Radułow

[Not a valid template]