VI Tydzień Przedsiębiorczości w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

W dniach 18 – 22.11 w naszej szkole odbył się VI Tydzień Przedsiębiorczości w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Z tej okazji jak co roku szkoła gościła pracowników Urzędu Skarbowego, Archiwum Państwowego, Powiatowego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, czy Rzecznika Praw Konsumenta. W czasie spotkań z młodzieżą szczecineccy urzędnicy poruszyli wiele ciekawych kwestii, o których przyszli przedsiębiorcy, czy ekonomiści powinni wiedzieć. Dodatkowo w czwartek i piątek odbył się jarmark, któremu przyświecało hasło PRZEDSIĘBIORCA ZAANGAŻOWANY SPOŁECZNIE.

 

 Wszystkim stoiskom zależało nie tylko na osiągnięciu celu ekonomicznego, ale również na realizacji przez młodzież celu charytatywnego w ramach pomocy innym. W tym kierunku sprzedawali oni żywność, odbywały się loterie (młodzież sama pozyskała licznych sponsorów w tym celu), a także sprzedaż miodów i innych przetworów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym:
– klasom I TEG, I CP, II TE, II TOR, III D, III TI2, III TOR,
– opiekunom i młodzieży z projektu „Dobry klimat dla zawodowców”, Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Klubu Wolontariusza,
– wychowawcom wspierającym swoje klasy,
– pracownikom szkoły.

Organizatorzy: Elżbieta Piątek i Patrycja Ochocka.

[Not a valid template]