Dzień Otwarty Szkoły

Każdy kto przybył 22 kwietnia do naszej szkoły mógł szczegółowo zapoznać się z kierunkami oferowanymi w nowym roku szkolnym. Jedną z atrakcji był Escape Room przygotowany przez klasę III ap. Aby się z niego wydostać odwiedzający nas uczniowie musieli wykazać się logicznym myśleniem oraz rozwiązać kilka zagadek matematycznych. Każdy profil został zaprezentowany przez uczniów naszej szkoły zgodnie z jego charakterystyką. Była sala sądowa, w której toczyły się improwizowane procesy, sala pierwszej pomocy i eksperymentów chemicznych, pracownie komputerowe, gdzie przyszli programiści i informatycy prezentowali swoje umiejętności. Uczniowie zgłębiający w szkole trudne tajniki ekonomii starali się zaprezentować je od jak najpiękniejszej strony. Chwilę wytchnienia i pokrzepienia można było złapać w specjalnie przygotowanej kawiarence.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom i uczniom za przygotowanie i zaangażowanie w tym ważnym dla nas dniu🙂a gościom za liczne przybycie.

[Not a valid template]